Temizlik makinaları, teknolojik ilerlemenin en büyük getirilerinden birisidir. Bu makinalar, bir bireyin yapabileceğinden daha hijyenik temizlik yapar ve aynı zamanda daha çok alana ulaşır. Oldukça geniş sanayi bölgelerinin, fabrikaların, hastanelerin, alışveriş merkezlerinin, toplu taşıma araçlarının iç ve dış bölgelerinin temizlenmesinde temizlik makinaları kullanılır. Aksi takdirde, bu geniş alanların temizlenmesi, çok fazla vakit alır ve temizlikten de yeterli verim alınmaz.

Temizlik firmalarından süpermarketlere, fabrikalardan okullara mekanize temizliğe ihtiyaç duyan her alanda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uzman kadromuz ve tecrübemizle cevap vermeyi ilke edindik.

Müşterimiz bize başvurduğunda profesyonel temizlik alanında neye ihtiyaç duyuyorsa bunları tek bir çatı altında sunmaktayız. Bu nedenle vakum makinesinden, halı yıkama makinesine, yer yıkama bakım ve cilalama makinelerinden, büyük alanlar için binicili yer yıkama otomatlarına, yürüyen merdiven temizlik makinalarından, yüksek basınçlı su püskürtme makinalarına kadar pek çok modelde ürünümüz mevcuttur.

Ürünler ve Hizmetler

NİLFİSK MAKİNALAR

  • Makine Yedek Parçaları
  • Akü

ROTTEST BASINÇLI YIKAMA

  • Yedek Parçaları