KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SİBA İTHALAT İHRACAT LTD. OLARAK 2006 yılından beri %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile Alsancak Merkez, Girne, Mağusa ve Erülkü Şubelerimiz’de kalite ve güveni müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Bünyemizde bulunan her biri kendi alanında uzman toplam 86 personelimiz ile müşterilerimize farklı alternatifler çerçevesinde; Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Havuz, Temizlik, Solar Enerji Sistemleri, SPA & Jakuzi, Alt Yapı, Temizlik Makinaları, Basınçlı Yıkama Makinaları, Nem Alma ve Ozon Cihazları, Merkezi Temizlik Cihazları, Su Arıtma Sistemleri, Belediye Hizmetleri, Park ve Bahçe Mobilyaları, Oyun Grupları ve Ahşap Ev sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

MISYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmaktır.

VIZYON

Hizmet alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle fark yaratmak, uzmanlıklarıyla,Kıbrıs’ta lider ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

DEĞERLERIMIZ

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye)

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Esneklik

Yönetimimizin ön yargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

Açıklık (Şeffaflık)

İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık

Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.